Stockholmskontoret

Adress
Industrivägen 14
171 48 Solna

Telefon: 08-470 58 10
Telefax: 08-470 58 80

Öppetider:
Mån–Tors: 8.30–17.00
Fre: 8.30–16.00
Lör–Sön: Stängt

Lunchstängt 12.00–12.30

Malmökontoret

Adress
Sporregatan 22
213 77 Malmö

Telefon: 040- 43 23 90
Telefax: 040- 43 23 60

Öppetider
Mån–Tors: 8.30–17.00
Fre: 8.30–16.00
Lör–Sön: Stängt

Lunchstängt 12.00–12.30

Umeåkontoret

Adress
Västra Norrlandsgatan 30
903 29 Umeå

Telefon: 08-470 58 10

Öppetider
Mån–Tors: 9.00–14.00
Fre: 9.00–13.00
Lör–Sön: Stängt

Lunchstängt 12.00–12.30

Skicka mail till oss

Stockholmsteamet

Olof Arvidsson

VD – Marknadsföring och Försäljning

olof@arva.se

Peter Beckman

Försäljningschef – Försäljning, projektledning samt teknisk support

peterb@arva.se

Natanael Lyckelind

Installation, PA/Live och AV Försäljning, projektledning samt teknisk support.

natanael@arva.se

Magnus Willén

Försäljning, support AV/Installation

magnus@arva.se

Lars Blomstrand

Service - broadcast och pro audio

lars@arva.se

Helena Josephson

Redovisningsansvarig

helena@arva.se

Angela Cristofori

Redovisningsassistent

angela@arva.se

Pierre Couriaut

Reklam och marknadsföring

pierre@arva.se

Malmöteamet

Ronny Sjöstrand

Teknisk chef – Projektledning, försäljning samt teknisk support.

ronny@arva.se

Lisa Sjöstrand

Inköps- och ekonomiansvarig

lisa@arva.se

Lennart Arvidsson

Försäljning, IT/QA ansvarig

lennart@arva.se

Andreas Tell

Logistik, web och service

andreas@arva.se

Pontus Jacobsson

Lager och logistik

pontus@arva.se

Umeåteamet

Kai Sandström

Digitalstudiospecialist – Försäljning, projektledning samt teknisk support.

kai@arva.se